bg

   13 жовтня на фасаді Дубовогаївської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів було відкрито меморіальну дошку загиблому воїну АТО Віктору Задорожньому.

   Колишній учень цієї школи Віктор Задорожній загинув в зоні антитерористичної операції 25 жовтня 2015 року. Земляки свято бережуть пам’ять відважного воїна. В знак цього Євгенієм Чечелем, який входить до складу громадської організації «Патріот Прилуки» була виготовлена меморіальна дошка та встановлена громадскістю на фасаді рідної школи  напередодні Дня захисника України.

   З щирими словами скорботи до присутніх звернулись: голова районної ради Василь Малик, перший заступник голови райдержадміністрації Денис Росовський, голова ГО «Учасники АТО «Щит» Павло Красноок, заступник ГО «Патріот Прилуки» Вікторія Купрій, учитель загиблого воїна Валентина Прокоф’єва, Дубовогаївський і Ковтунівський сільські голови В’ячеслав Грязний та Іван Бурмака та інші.

   Присутні низько вклонились матері загиблого сина Марії Федорівні, за те, що виростила справжню людину, люблячого сина, який не пошкодував віддати своє життя за всіх нас, за Україну.

   Під скорботні звуки «Пливе кача на Тисині» до меморіальної дошки лягли квіти  пам’яті та вдячності. Палали свічки-лампадки у руках підростаючого покоління… Розривали душу мертва тиша хвилини мовчання та сльози розпачу матері, разом з якою присутні відвідали могилу загиблого воїна на місцевому цвинтарі.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

Основні функції

1. Вирішує організаційне, інформаційне, правове і матеріально-технічне забезпечення діяльності районної ради, її президії, постійних комісій, депутатів, депутатських фракцій і депутатських груп щодо організації затвердження районних програм соціально-економічного та культурного розвитку, районного бюджету, здійснення контролю за їх виконанням, а також вирішення інших питань місцевого життя, віднесених законом до компетенції районної ради.

2. Забезпечує взаємодію районної ради з районною державною адміністрацією, її відділами, управліннями, а також з політичними партіями, громадськими організаціями, органами місцевого самоврядування району.

3. Надає правову, методичну і консультативну допомогу сільським та селищним радам району у здійсненні наданих їм повноважень, дотриманні законності в їх діяльності, проводить при необхідності навчання депутатів районної ради.

4. Узагальнює та розповсюджує передовий досвід роботи органів місцевого самоврядування району, постійних комісій.

5. Забезпечує гласність в роботі органів місцевого самоврядування, постійних комісій, президії та депутатів районної ради шляхом висвітлення їх діяльності в засобах масової інформації.

6. Готує разом з відповідними управліннями та відділами райдержадміністрації телефонні довідники, статистичні довідки та інші матеріали, необхідні для роботи депутатів і постійних комісій.

7. Забезпечує діяльність районної Асоціації місцевих рад.

Розроблено в рамках проекту «Freedom»