bg

Постійні комісії є органами районної ради, що вивчають, попередньо розглядають і готують питання, які налажеть до відання районної ради та здійснюють контроль за виконанням рішення ради та її виконавчого апарату.

   13 жовтня на фасаді Дубовогаївської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів було відкрито меморіальну дошку загиблому воїну АТО Віктору Задорожньому.

   Колишній учень цієї школи Віктор Задорожній загинув в зоні антитерористичної операції 25 жовтня 2015 року. Земляки свято бережуть пам’ять відважного воїна. В знак цього Євгенієм Чечелем, який входить до складу громадської організації «Патріот Прилуки» була виготовлена меморіальна дошка та встановлена громадскістю на фасаді рідної школи  напередодні Дня захисника України.

   З щирими словами скорботи до присутніх звернулись: голова районної ради Василь Малик, перший заступник голови райдержадміністрації Денис Росовський, голова ГО «Учасники АТО «Щит» Павло Красноок, заступник ГО «Патріот Прилуки» Вікторія Купрій, учитель загиблого воїна Валентина Прокоф’єва, Дубовогаївський і Ковтунівський сільські голови В’ячеслав Грязний та Іван Бурмака та інші.

   Присутні низько вклонились матері загиблого сина Марії Федорівні, за те, що виростила справжню людину, люблячого сина, який не пошкодував віддати своє життя за всіх нас, за Україну.

   Під скорботні звуки «Пливе кача на Тисині» до меморіальної дошки лягли квіти  пам’яті та вдячності. Палали свічки-лампадки у руках підростаючого покоління… Розривали душу мертва тиша хвилини мовчання та сльози розпачу матері, разом з якою присутні відвідали могилу загиблого воїна на місцевому цвинтарі.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

Розроблено в рамках проекту «Freedom»